10.10.2021
ПАМ'ЯТНИК МИСТЕЦТВУ АТЕЛЬЄ
Вперше в Україні встановлено пам'ятник ательєрам
10.10.2021
ПАМ'ЯТНИК МИСТЕЦТВУ АТЕЛЬЄ
Вперше в Україні встановлено пам'ятник ательєрам
Подарунок столиці від персонального стиліст-ательє PURITY.
Власниця, Ірина Вороніна, запропонувала прикрасити місто новим пам'ятником на честь 15-річного ювілею студії.
Пам'ятник мистецтву ательє
Композиція складається з двох скульптур - чоловіка, який уособлює чоловічу моду, і дами в розкішній сукні, що символізує жіночу.
Протягом століть між представниками професії йшла суперечка про те, що складніше створювати - чоловічі костюми, чи жіночі сукні. Нова скульптура створена для того, щоб помирити модельєрів і показати, що створення будь-якого одягу - це високе мистецтво і важка кропітка праця, гідна поваги та захоплення.
Скульптурний ансамбль виконаний з інноваційного матеріалу - поліефірної смоли з армуванням скловолоконною тканиною.
Висота скульптур близько 2 метрів.
Ескіз придумала Ірина, надихаючись вітринами модних паризьких будинків моди.
Символічним є і той факт, що саме Франція завжди вважалась "колискою моди". Знакові символи французької моди - знамениті кутюр'є Шанель, Діор, Ів Сен Лоран, тиждень моди, Синдикат високої моди, терміни «від кутюр», «прет-а-порте» та інші завжди асоціюються саме з Парижем.
Тому, новий монумент вирішили розмістити неподалік від копії Тріумфальної Арки в столичному ЖК «Французький квартал 2».
Паризька тріумфальна арка (фр. arc de triomphe de l’Étoile, досл.: «тріумфальна арка Зірки») — тріумфальна арка, розташована на площі Шарля де Голля (Place Charles-de-Gaulle) у столиці Франції місті Парижі архітектором Жаном Шальгреном.
Ідея встановити пам'ятник виникла в Ірини Вороніної напередодні ювілею студії PURITY, оскільки її ательє вже протягом 15 років зберігає основні традиції і шанує постулати високої індивідуальної моди. Пам'ятник ательеру уособлює і максимально точно передає філософію PURITY.
"Сьогодні далеко не всі можуть собі дозволити дійсно ексклюзивні і персоналізовані речі, які передають характер і показують індивідуальність власника. Ми прагнемо створювати одяг під завдання і життєві цілі, враховуючи всі особливості людини, від фігури, до психології.
"Шити та створювати - це мистецтво" - саме про це ми й хочемо нагадати жителям столиці.

Кравці та швачки - одні з найдавніших професій у світі. Ще в Середньовічній Європі кравець вважався дуже шанованою людиною. Хороші майстри мали честь одягати королів і королев, придворних і міську знать. На жаль, сьогодні все рідше згадується важливість і значущість професії ательера. Все рідше молоді люди вибирають високу моду в якості свого життєвого і професійного шляху" , - розповідає власниця стиліст-ательє PURITY Ірина Вороніна.

Гарним і витонченим моментом було те, що гості змогли самі прикрасити спідницю сукні живими квітами.

Адреса
ЖК Французський квартал 2,
вул. Предславинська, 44